Yazılım Lisansları

Popüler yazılımların lisansları.

Plesk VPS - Internal

HostLAB'a özel lisanslama sistemi; orijinal lisans değildir, ancak lisanslı Plesk Panel'den herhangi bir farkı bulunmamaktadır. Sanal sunucularda kullanılabilir.

Plesk Dedicated - Internal

HostLAB'a özel lisanslama sistemi; orijinal lisans değildir, ancak lisanslı Plesk Panel'den herhangi bir farkı bulunmamaktadır. Fiziksel sunucularda kullanılabilir.

LiteSpeed WH PRO - Internal

HostLAB'a özel lisanslama sistemi; orijinal lisans değildir, ancak lisanslı LiteSpeed'ten herhangi bir farkı bulunmamaktadır.

CloudLinux - Internal

HostLAB'a özel lisanslama sistemi; orijinal lisans değildir, ancak lisanslı CloudLinux'tan herhangi bir farkı bulunmamaktadır. Sanal sunucu veya fiziksel sunucularda kullanılabilir.

Softaculous - Internal

HostLAB'a özel lisanslama sistemi; orijinal lisans değildir, ancak lisanslı Softaculous'tan herhangi bir farkı bulunmamaktadır. Sanal sunucu veya fiziksel sunucularda kullanılabilir.

Imunify360 - Internal

HostLAB'a özel lisanslama sistemi; orijinal lisans değildir, ancak lisanslı Imunify360'dan herhangi bir farkı bulunmamaktadır. Sanal sunucu veya fiziksel sunucularda kullanılabilir.

JetBackup - Internal

HostLAB'a özel lisanslama sistemi; orijinal lisans değildir, ancak lisanslı JetBackup'tan herhangi bir farkı bulunmamaktadır. Sanal sunucu veya fiziksel sunucularda kullanılabilir.

KernelCare - Internal

HostLAB'a özel lisanslama sistemi; orijinal lisans değildir, ancak lisanslı KernelCare'den herhangi bir farkı bulunmamaktadır. Sanal sunucu veya fiziksel sunucularda kullanılabilir.

WHMSonic - Internal 0 Mevcut

HostLAB'a özel lisanslama sistemi; orijinal lisans değildir, ancak lisanslı WHMSonic'ten herhangi bir farkı bulunmamaktadır. Sanal sunucu veya fiziksel sunucularda kullanılabilir.