Ticari Unvan, Banka Hesapları ve Adres Değişikliği

Değerli müşterilerimiz, 4 yıl önce HostLAB İnternet ve Bilişim Hizmetleri olarak çıktığımız bu yolda bundan sonra sizlere HostLAB Bilişim Teknolojileri Anonim Şirketi olarak hostlab.com adresinde hizmet vermeye devam edeceğiz. Havale/EFT ile ödeme yapan müşterilerimizin banka hesaplarımız sayfasındaki yeni hesap ... Devamını Oku »

1inci Nis 2021
2021'e Özel Sepette %25 Net İndirim! (Sona Erdi)

İlgili kampanya sona ermiştir, ilginiz için teşekkür ederiz.   2021'in ilk fırsatı HostLAB'tan! Belirli ürünlerde sepette net %25 indirim fırsatı sizleri bekliyor. Kupon Kodu: HOSGELDIN2021 Kampanya Katılım Şartları Kampanya Web Hosting, WordPress Hosting, Reseller Hosting, Multi Reseller Hosting, VDS (Sanal Sunucu) ... Devamını Oku »

31inci Ara 2020
cPanel ve LiteSpeed Lisans Ürünlerimiz Hizmetinizde!

Değerli müşterilerimiz, HostLAB İnternet ve Bilişim Hizmetleri olarak yazılım lisansları ürünlerimizi satışa sunmuş bulunmaktayız. cPanel ve LiteSpeed internal lisans sistemi ile HostLAB'ta barınan sanal sunucularınız için Türkiye'deki en uygun fiyatlardan cPanel ve LiteSpeed lisansı satın alabilirsiniz. Lisans alım ... Devamını Oku »

17ıncı Haz 2019
2019'a Özel Sepette %20 Net İndirim! (Sona Erdi)

İlgili kampanya sona ermiştir, ilginiz için teşekkür ederiz.   2019'un ilk fırsatı HostLAB'tan! Belirli ürünlerde sepette net %20 indirim fırsatı sizleri bekliyor. Üstelik sonraki yenileme tutarları da aynı fiyattan! Kupon Kodu: #MUTLUYILLAR Kampanya Katılım Şartları İlgili kampanya yıllık olarak satın alacağınız ... Devamını Oku »

31inci Ara 2018