Barındırma Hizmetlerimiz ve Toplu Mail Hizmetimiz Aktif!

Bu duyuruyu geçtiğimiz günlerde aktifleştirdiğimiz yeni hizmetlerimizi size tanıtmak için paylaşıyoruz. Aşağıdaki hizmetlere artık HostLAB kalitesinde ve desteğinde sahip olabileceksiniz.   1) Sunucu Barındırma Hizmeti Artık hem Bursa/PenDC lokasyon hem de İstanbul/Comnet lokasyon sunucu barındırma hizmetleri sağlıyoruz. ... Devamını Oku »

6ıncı Haz 2021
Kayıtlı Kart İle Otomatik Ödeme Sistemimiz Aktif!

Değerli müşterilerimiz, Sizlerden gelen yoğun talep üzerine uzun süredir üzerinde çalıştığımız kart kaydetme ve kayıtlı kart ile otomatik ödeme sistemimizi aktif etmiş bulunmaktayız. İlk fatura ödemenizden sonra kartınız kaydolacak ve bundan sonra oluşan tüm faturalarınız başka bir işleme gerek kalmadan otomatik ... Devamını Oku »

19ıncı Nis 2021
Ticari Unvan, Banka Hesapları ve Adres Değişikliği

Değerli müşterilerimiz, 4 yıl önce HostLAB İnternet ve Bilişim Hizmetleri olarak çıktığımız bu yolda bundan sonra sizlere HostLAB Bilişim Teknolojileri Anonim Şirketi olarak hostlab.com adresinde hizmet vermeye devam edeceğiz. Havale/EFT ile ödeme yapan müşterilerimizin banka hesaplarımız sayfasındaki yeni hesap ... Devamını Oku »

1inci Nis 2021
2021'e Özel Sepette %25 Net İndirim! (Sona Erdi)

İlgili kampanya sona ermiştir, ilginiz için teşekkür ederiz.   2021'in ilk fırsatı HostLAB'tan! Belirli ürünlerde sepette net %25 indirim fırsatı sizleri bekliyor. Kupon Kodu: HOSGELDIN2021 Kampanya Katılım Şartları Kampanya Web Hosting, WordPress Hosting, Reseller Hosting, Multi Reseller Hosting, VDS (Sanal Sunucu) ... Devamını Oku »

31inci Ara 2020
1 2