Müşteri Yorumları
Mutlu Müşterilerimiz
Aşağıda değerli müşterilerimizin çeşitli platformlar üzerinde hakkımızda yaptığı yorumları görüntüleyebilirsiniz.

Caliente

VDS alındı, ilgi ve alakaları çok iyi.

FullY

Yaklaşık 1 ay önce satın almıştım, her şey çok iyi gidiyor, her soruma anında cevap verip tüm problemlerimi çözüyorlar, Maşallah diyeyim.

Feryat

Birçok firmada satış öncesi destek HARİKA, muazzam ama satış sonrası yok denecek kadar az. HostLAB Firmasının satış öncesi ve satış sonrası desteğine hayran kaldım. Bu fiyata bu kadar hizmet beklemiyordum. Hayırlı işler diler, teşekkür ederim.

MyMuhammedavcı

Birçok sunucu firması ile çalıştım destek gerçekten çok önemli ve desteği iyi olan bir firmanın geleceğinin gerçekten çok başarılı olacağını düşünüyorum harika sıkılmayan bıkmayan bir destek ekipleri mevcut sözlerinin eriler tek tercih ettiğim bir firma vardı şuan tercih çalışmakta olduğum firmalar arasına girdiler umarım uzun süre çalışırız.

uzunlarpc

Mükemmel sistem herşey otomatik panelden istedigin işletim sistemini seçiyorsunuz kendisi kuruyor. Ayrıyetten isterseniz Başka bir işletim sistemi kurabiliyorsunuz/degiştirebiliyorsunuz hemde destek sistemine yazmadan digitalocean gibi diyebilirim gayet güzel teşekkürler.

mrwoox

Sata diskli E-2690 CPU sistemi kullanıyorum, 2. aya girdim. Windows işletim sistemlerinin tümünü kullandım, şuanda Win 2016 + Plesk ile + RDP ile normal pc gibi kullanıyorum. Üzerinde çok trafik olmayan 5 site host ediyorum ve muazzam bir şekilde güzel çalışıyor. Gerçekten bu hizmeti bu kadar komik paralara alabiliyor olmak, üzerine destekte sorun yaşamamak ülkemiz şartları için zor olan birşeyi başarıyorlar.

Leeper

Başka sağlayıcıdan aldığım resellerımdan hiç memnun değildim. Sonunda doğru seçim olduğunu düşündüğüm HostLab'a geldim ve reseller hizmeti aldım, sitelerimin taşınması konusunda da destek verdiler. Teşekkür ederim, böyle kaliteli hizmet, müşteri hizmeti görmeli çoook uzun zaman olmuştu.

yorukefe

Ecza şirketi için TR lokasyon sunucu ve Almanya lokasyon sunucu siparişi verdik. kurulum sırasında hata yapmamıza rağmen destek verdiler. Taşıma işlemlerimizi sabırla yerine getirdiler. Yıllardır aradığımız "Ticketlarda müşteriye çemkirmeyen" host firmasını bulmuş olduk. isteyince kaliteli hizmet verilebiliyormuş teşekkür ediyorum.

fıko61

Reseller hesabı satın aldım. Satış öncesi gecenın geç saatlerde kafamdakı tüm sorulara içtenlikle ve kısa sürede cevap verdiler. Teknik destek 10 numara hazır uygun fiyat tavsiye ediyorum.

glacher

1 aylık alım yaptım umarım senelerce çalışırız şu zamana kadar aldığım en iyi hizmetlerden birisi. Kesinlikle tavsiye ederim.

paykasacart

Güler yüzlü ve kesintisiz 7/24 hizmetleri var. Aldıkları parayı sonuna kadar hak eden bir firma. Şiddetle tavsiye ederim. İyi satışlar.

EmrahDD

1 Adet TR - SSD VDS alındı, Satış öncesi ve Teknik destek ekibi gerçekten çok hızlı ve bilgili. İlgi alakadan zaten bahsetmiyorum. Her şey bir yana kurumsal/profesyonel işleyişleri benim gibi vds den dili ve cebi yananların alternatif çözümü olabilir.

yıldızr10

Tr lokasyon hizmetinden memnun kalıp, DE lokasyon hizmet satın aldığım firma. Gece yarısı problem çözümleriniz için teşekkürler. Allah bozmasın.

ARTFM

Bir adet Almanya lokasyon sipariş verildi. Gece 03:36, çok tatlı bir destek elemanı tarafından yardım alıyorum. Yeni bir firma olduğu için çekinmiştim ancak destek konusunda harikalar. Ping değerleri çok iyi.

dropshıp

1 yıllık hizmet alındı ilginiz için ÇOK teşekkürler. Kalitesini ilk günden gösteren bir firma.

msmbılısım

1 Aydır çalışıyorum güvenli ve kaliteli tavsiye ederim :)

websimetri

Tam Aradığım Reseller Hesabı Çok şükür buldum ben ve müşterilerim rahat etsin diye HostLAB Taşınıyorum. 1 yıllık reseller alınmıştır. Çok ilgili Teşekkürler. Başarılarınızın devamını diliyorum.

Akyol

2 Gün önce 1 adet reseller alındı, herkes çok ilgili, şüphesiz bu firmayla çalışabilirsiniz. Teşekkür ederim, iyi çalışmalar iyi kazançlar dilerim. :)

ımpossıble03

Az önce 1 adet sipariş verdim. Her şey otomatik ayrıca çok ilgileniyorlar harika tavsiye ederim.

Nutur

Desteği çok iyi, anında ulaşım ve işlem yapıyorlar. Çözüme kavuşmadan alternatif sunmuyorlar, herşeye müdahale etme ve çözme gibi bi profesyonellikleri var. Hayırlı işler...
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo
photo